Konkursy dla kibiców

Przyjdź! Kibicuj! Zgarniaj nagrody!

Czerwiec 2012 niewątpliwie przejdzie do historii Polski jako miesiąc kibicowania. Cały kraj będzie miał wiele powodów do oklaskiwania i zagrzewania do walki sportowców.  O ile jednak w takiej na przykład Warszawie kibice najprawdopodobniej śpiewać będą zgodnym chórem hymn polskiej piłki nożnej "Nic się nie stało”, to w naszym odrobinę mniejszym mieście 17 czerwca w samo południe będziemy zagrzewać do walki prawie tysiąc zawodników, z których każdy da z siebie wszystko i każdy z nich na mecie będzie zwycięzcą!

Pomóżmy im w tym wszyscy! Dopingu garwolińskich kibiców zazdroszczą nam organizatorzy z wielu innych miast!

Klub Truchtacz.pl przygotował dla wszystkich dwa konkursy – nie ma ograniczeń wiekowych ani żadnych innych wymagań. Trzeba się tylko uzbroić w pomysł, dużą dawkę pozytywnej energii i chęci.


"Wespół w zespół" - konkurs muzyczny
 1. W konkursie mogą wziąć udział zespoły muzyczne liczące od dwóch do sześćdziesięciu dziewięciu osób. Skład zespołu dowolny – dzieci, młodzież, dorośli, uczniowie, członkowie stowarzyszeń, pracownicy firm albo po prostu grupy znajomych. 
 2. Zespoły mogą  dysponować dowolnym instrumentarium wydającym dźwięk (gitary, akordeon, harfa, bębny, garnki, wuwuzele, grzechotki, własne gardła itp.). 
 3. Zespoły mogą wykonać zarówno znane piosenki zagrzewające do walki z oryginalnym bądź własnym tekstem albo skomponować własny utwór.
 4. Zgłoszenia zespołu należy dokonać najpóźniej do 15 czerwca 2012, wysyłając maila na adres konkurs@truchtacz.pl. W treści należy wpisać nazwę zespołu i liczbę członków.
 5. Organizator przyznaje każdemu zespołowi numer konkursowy. 
 6. Zespół ustawia się przy trasie biegu w miejscu wskazany przez organizatora oraz eksponuje biegaczom nadany numer.
 7. Wyboru najlepszego zespołu dokonają uczestnicy biegu,  głosując na mecie.
 8. Ocenie biegaczy podlegać będzie zarówno warstwa muzyczna, jak i wizualna.
 9. Zespół, który najbardziej spodoba się uczestnikom biegu będzie miał możliwość zrealizowania jednego swojego utworu w studio nagraniowym.
 10. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego zakończenia biegu oraz zostanie umieszczone na stronie http://bieg.truchtacz.pl .


 
 
 

 
 "Stop klatka" - Konkurs fotograficzny
 1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto podczas biegu "AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie" wykona fotografię związaną z tym wydarzeniem.
 2. Wybraną fotografię należy wysłać na adres konkurs@truchtacz.pl do 1 lipca 2012 r z dopiskiem "Praca na konkurs fotograficzny".
 3. Wyboru najlepszej fotografii dokona komisja konkursowa, której skład zostanie podany do dnia 10 czerwca 2012 r.
 4. Najlepsza fotografia wraz z imieniem i nazwiskiem autora zostanie opublikowana w drugim tomie prestiżowego albumu "Pasja Biegania".
 5. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi  8 lipca 2012 r. na stronie  http://bieg.truchtacz.pl .
 6. W skład  jury wchodzić będzie: fotograf, artysta plastyk i dziennikarz.
Sztuka biegania - Andrzej "Entre" Chomczyk