Z ostatniej chwili


Złote biegi dla Garwolina

opublikowane: 24 mar 2012, 17:32 przez Michał Łubian   [ zaktualizowane 24 mar 2012, 18:03 ]

Złote biegi dla AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie


Biegnij Warszawo, Bieg Niepodległości, Maraton i Półmaraton Warszawski oraz wiele inny biegów z wieloletnią tradycją z całej Polski ustąpiło palmy pierwszeństwa biegowi „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Ubiegłoroczna edycja naszej imprezy wygrała plebiscyt na najlepszy bieg na 10 km w Polsce oraz została uznana za najlepszą imprezę biegową na Mazowszu.
Trzy pierwsze miejsca dla i dwa trzecie dla II edycji garwolińskiego biegu „Avon kontra przemoc” przyznali biegacze z całego kraju w plebiscycie organizowanym przez największy polski portal biegowy MaratonyPolskie.pl. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie jakie mogą otrzymać organizatorzy biegów masowych w Polsce.
II edycja biegu „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” została uznana za najlepszy w Polsce bieg na 10 km, w tej kategorii pokonała 96 innych imprez biegowych, oraz najlepszą spośród 38, imprezę biegową na Mazowszu. Garwoliński bieg zwyciężył także w kategorii biegów dużych, w których startowało od 500 do 999 osób.
Organizatorzy mają na koncie także trzecie miejsce w kategorii biegów zorganizowanych w miastach od 5 do 25 tys. mieszkańców oraz w kategorii biegów organizowanych przez stowarzyszenia, fundacje i firmy.
Nasz sukces było możliwy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i osób ze Stowarzyszenia „Truchtacz.pl”, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz głównego sponsora, firmy Avon. W tym miejscu chcielibysmy bardzo podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji biegu – władzom miasta i powiatu, służbom porządkowym, wolontariuszom i przede wszystkim MIESZKAŃCOM GARWOLINA, którzy jako kibice licznie stawili się na trasie biegu aby kibicować zawodnikom z Polski i zagranicy.

Filmik z poprzedniej edycji

opublikowane: 27 kwi 2011, 07:32 przez Michał Łubian   [ zaktualizowane 24 mar 2012, 17:31 ]

Złoty bieg dla Garwolina

opublikowane: 19 paź 2009, 22:41 przez Michał Łubian   [ zaktualizowane 24 mar 2012, 17:29 ]

I edycja biegu "AVON konta przemoc - biegnij w Garwolinie" zdobyła wyróżnienie w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Złoty Bieg 2010. Konkurs ten organizowany jest od dziewięciu lat przez portal maratonypolskie.pl i Polskie Stowarzyszenie Biegów. Impreza nasza stanęła w zwycięskie szranki z wieloma biegami z całej Polski w tym z większością takich, którzy na swój prestiż pracowali nierzadko ponad dwadzieścia edycji. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu członkow stowarzyszenia truchtacz.pl wraz z Michałem Kopikiem - dyrektorem biegu, Jarosławem Kargolem - dyrektorem Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Magdaleną Anczewską z firmy Avon Operations Polska sp. z o.o oraz wszystkich innych, którzy sprzyjali organizacji imprezy na najwyższym, ogólnopolskim poziomie kolejna edycja naszego biegu otrzymała prawo do posługiwania się niezwykle nobilitującym w środowisku biegaczy konkursowym logo.

1-3 of 3